Menu:



ONZE SPONSOREN

hoofdsponsor:
Rabobank

baansponsors:

Jumbo Abbas Gieten

 

Antiekboerderij
Story

NAM

sponsors
website & materiaal:


Bestrijdingsdienst
Aa De Hondsrug


Boter
Reclamemakers BV

Van Sijen
Bloemist
































































 



 
Detect language » Dutch

» Bestuur & commissies

 

Bestuur

 

Voorzitter

(beleid, externe contacten,    sponsoring, vrijwilligersbeleid)

Frits de Thouars

06-21524942

voorzitter@tulpgieten.nl 

  

Secretaris

(jaarboekje, nieuwsbrief, website, correspondentie, sponsoring)

Gosé Posthumus

Asserstraat 14, 9461 GC Gieten, 0592-261068

secretariaat@tulpgieten.nl

Penningmeester

(contributie, betalingen, begroting)

Henny van der Maas

0592-262758

penningmeester@tulpgieten.nl

Bestuurslid   

(kantine, inkoop)

Gina Stel

De Beukers 11, 9461 EP Gieten

0592-262530

clubhuis@tulpgieten.nl    

Bestuurslid


Jolanda Smink

0592-264894

Technische Commissie (lessen, toernooien, functionaris Tenniskids)

vacature

 

Commissies

 

KNLTB Competitieleider

Henny van der Maas

0592-262758

competitieleider@tulpgieten.nl

Clubhuiscommissie

(kantine, inkoop) 

Gina Stel (aanspreekpersoon)

0592-262530

Anneke Franssen

0592-263408

clubhuis@tulpgieten.nl

Jeugdcommissie

Ellen Hoogland  

0592-265339

Vacature

jeugdcommissielid

jeugdcompetitieleider

jeugdcommissie@tulpgieten.nl    

Parkcommissie

(parkbeheer,    groundsmen)

Jan Stel (supervisor)

0592-262530

parkbeheer@tulpgieten.nl

Emal Amini (groundsman)

0592-262327

 


50+ commissie

(50 plus toernooien)

Dick Wieringh (contactpersoon)

0592-263554

vijftigplus@tulpgieten.nl    

Ledenadministratie

Sake van der Kloet

Dreeuwing 26, 9461 HV Gieten

ledenadministratie@tulpgieten.nl    

Website Beheer

Astrid Koopmans

0592-264587

webmaster@tulpgieten.nl    

 

Overig

 

Trainer

Tennisschool (André) de Rooij

06-48317109 (André)

0592-262643 (clubhuis)

tennisschoolderooij@gmail.com

Tennisbanen & Clubhuis

Sportpark De Goorns

Asserstraat 33, 9461 GB Gieten

0592-262643 (clubhuis)

info@tulpgieten.nl



Website

www.tulpgieten.nl

KNLTB Verenigingsnummer

03855